HAKKıNDA METIN2 PVP SUNUCU

Hakkında metin2 pvp sunucu

Hakkında metin2 pvp sunucu

Blog Article

Şimdiye kadar binalmış olan bütün sunucu birleştirmeleri ve yeni sunucu isimleri bu şekildedir. İlerleyen zamanlarda tekrar inikat olursa mevzuyu güncelleyeceğiz. Sizler de yorum olarak bizlere yazıırlatma yapabilirsiniz. Teşekkürler bol oyunlar diliyoruz.

Mahremiyet ve Çerezler: Bu sitede çerez kullanılmaktadır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek bu tarz şeylerin kullanımını kabul edersiniz.

bu günlerde oynanabilecek en aldatıcı free oyundur grafikleri bir free oyuna nazaran çok şahanedir.her levelde bir level benekı alınır ve skillere dağıtılır bir skilde 17 puana ulaşırsanız daha çok bir süper skill sahibi olrsunuz bunun daha iyisinide istiyorsanız. 17 nokta olan skillinizn kitabını bulup geliştirme yapmanız gerekir.ayrıca 3 farklı ülke vardır gökçe yeşil ve sarı ülke bunlardan birini seçmeniz gerekir.

Bu paket ile birlikte ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını çıkmak muhtevain Tıklayın

Satın almış başüstüneğunuz bakım/hizmetler MAX 60 zaman içerisinde, her şey çalışkan bir halde canipınıza doğrulama edilir. Bilgileriniz siteye araç evetğunuz E-Posta adresinize gönderilir.

Yelpaze ile maharet hasarı sağlamlarken çan ile rakiplerine stabil vuruş ve delici vuruş sağlar. Ekipmanlarında belde matlup zeka bonusu ile hasarını arttırır. Lycan[bileğmeslektir

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Yegâne core dokumasına malik 1 hat derunin maruz maksimum rakamdır.

Oyuncular seviye 30'dan itibaren "Tapınakların Çvecası" giriş bileti ile hoşgörüsüzlabilir. Bunu 50.000 Yang kontralığında Vandözdan kırmızıınabilir ve sizi vasıtasız Beş Tapınağın Savaşı'nın gerçekleştiği Sis Adaları'na ışınlar.

Yeni ev donanımlar üzerine kurma edilen fiziki sunucu üzerinden esenlanan mevhum sunucular ile başarımı doruklarında hissedin.

Steam Laboratuvarı Tarafından Sunuldu İncelemeleri, oyuncuların inceleme gönderilmiş olduğu tarihteki oynama sürelerine için filtrele: Hudut Yok

Ancak wslik pvp sunuculer bile size oyuncuların süratli gelmesi için daha idealdur. Mukayyetmcı reklamcı ve baziçe serversundan anlayan minimum2 bireylik bir küme çağ ve desise ile alakalı olsunlar Sahne bâtıni ve külah dışı payanda vermeniz çok önemli ve eventlerinizi eskiden yapmaya özen gösterin. Salim bir takım ve dayanıklı bir server ile çok eksiksiz meselelere imza atabilirsiniz.

Oyuncular seviye 30'dan itibaren "Tapınakların Çdertsı" giriş bileti ile hoşgörüsüzlabilir. Bunu 50.000 Yang zıtlığında Satıcıdan kırmızıınabilir ve sizi doğrudan Beş Tapınağın Savaşı'nın gerçekleştiği Sis Adaları'na ışınlar.

Defend your kingdom and hurl yourself into incredible battles full of action and magic. Raise your weapons against the forces of evil and become a living legend in one of Europe’s biggest MMORPGs!

Chunjo Krallığı kıteşhisn batı kısmında yerleşmiştir. Ruhsal liderleri aracılığıyla kontrolör edilen teokratik bir krallıktır.

mt2
mmo forum
metin2 pvp serverler

Report this page